Czym jest Management 3.0?

Czy każdy może być liderem? Czy każdy może zarządzać zespołem? Wierzymy, że zarządzanie jest nie tylko odpowiedzialnością menedżerów. To zadanie wszystkich! Przywództwo dąży do osiągnięcia celu, jakim jest rozwój i przekształcenie organizacji tak, by stała się świetnym miejscem pracy, w którym ludzie są zaangażowani, praca jest przygodą a klienci zawsze zachwyceni jej efektami.

Jesteśmy przekonani, że każda branża dojrzała do zmian i jest gotowa na nowe spojrzenie na zarządzanie. Ta przyszłość zarządzania to Management 3.0!

Management 3.0 to innowacja, przywództwo i najwyższy poziom zarządzania. Management 3.0 opisuje na nowo definicję przywództwa, w której zarządzanie jest po prostu odpowiedzialnością grupową. Chodzi o współpracę, która ma na celu znalezienie najwydajniejszego sposobu osiągnięcia celów biznesowych, dzięki zadowoleniu pracowników, z którego Management 30 czyni priorytet.

Management 3.0 to globalna rewolucja w zarządzaniu! Zbliża tysiące kierowników projektów, kierowników średniego szczebla, dyrektorów generalnych i przedsiębiorców, chcących rozwijać swoje zdolności. Podczas warsztatów zdobędziesz proste umiejętności, dzięki którym zachęcisz pracowników lepszej współpracy, przekazywania informacji zwrotnej i efektywnej pracy zespołowej.

Nie potrzebna Ci teoria i nauka dotycząca miękkiego zarządzania, chcesz posiąść praktyczną wiedzę, nauczyć się dobrego podejścia do swojego zespołu, które zwiększy zaangażowanie pracowników i poprawi wyniki firmy? Mamy coś dla Ciebie!

Jesteś szefem firmy? Chcesz, by Twój biznes osiągnął sukces a pracownicy mieli maksymalną satysfakcję z wykonywanej pracy?

odpowiedź

Jeśli zastanawiasz się, co mógłbyś zrobić, by Twoja firma osiągnęła sukces, by panowała w niej atmosfera współpracy i pełnego zaangażowania, jeśli satysfakcji z wykonywanych obowiązków nie czują dziś wszyscy Twoi pracownicy, jesteś na najlepszej drodze, by to zmienić. Proponujemy Ci warsztaty Management 3.0 kierowane specjalnie dla Twojej firmy. Jedyne czego oczekujemy od uczestników to otwartość na ulepszenie swojego podejścia do zarządzania.  Uczestnikami naszych warsztatów są to ludzie, którzy dostrzegają, że w ich organizacji nie ma wystarczającego zaangażowania pracowników i współpracy zespołowej. Są to jednocześnie ludzie, którzy nie potrafią narzekać, ale szukają proaktywnych rozwiązań dla procesów zarządzania zamianami.

Nasze rewolucyjne rozwiązania sprawdzają się między innymi w:

 • zarządzaniu zasobami ludzkimi
 • zarządzaniu projektem
 • zwinnym zarządzaniu projektami
 • pracy kadry kierowniczej średniego szczebla
 • obowiązkach dyrektora generalnego (CEO) i pozostałej kadry kierowniczej poziomu C
 • małych firmach i startupach
 • szczupłym zarządzaniu zamianami
 • zarządzaniu kulturą

Management 3.0 to coś dla Ciebie jeśli tylko nurtują Cię pytania:

 • Jak mogę zmotywować swoich pracowników?
 • Jak mogę zmienić kulturę organizacji?
 • Jak mogę zmienić sposób myślenia menedżerów?
 • Jak mogę nakłonić zespoły do wzięcia odpowiedzialności?
 • Jak mogę ulepszyć pracę zespołową i współpracę zespołową?
 • Jak mogę przekonać menedżerów do zaufania swoim zespołom?
 • Jak mogę rozwijać kompetencje ludzi?
 • Jak mogę być zwinny, podczas gdy organizacja nie jest?

Chcesz z pasją realizować się w zespole i jeszcze lepiej kontrolować każde swoje działanie, które poprowadzi Twoją firmę do sukcesu?

odpowiedź

Jeśli zastanawiasz się, co mógłbyś zrobić, by pracować bardziej produktywnie i czuć satysfakcję z tego co robisz, mamy coś specjalnie dla Ciebie! Pomożemy Ci lepiej kontrolować swoje działania. Firma to także Ty! By wspólnie osiągnąć sukces, by w miejscu Twojej pracy panowała atmosfera współpracy i pełnego zaangażowania ważna jest Twoja satysfakcja.

W Management 3.0 chodzi o zdobycie umiejętności dostosowania konkretnych, sprawdzonych praktyk do swoich własnych potrzeb. My proponujemy Ci narzędzia do zwiększenia zaangażowania w pracy i współpracy zespołowej, Ty wybierasz te, które najlepiej sprawdzą się w Twoim zespole.

Każde Szkolenie jest inne, bo dostosowujemy je do różnych środowisk i potrzeb osób biorących udział. Uczestnicy to liderzy zespołów, kierownicy projektów, pracownicy umysłowi, kadra zarządcza średniego i wyższego szczebla, deweloperzy oraz scrum masterzy pracujący w Agile, dyrektorzy ds. HR i szefowie startupów. Wierzymy, że zarządzanie jest zbyt ważne, aby pozostawić je jedynie menedżerom, dlatego każdy, kto chciałby ulepszyć zarządzanie w swojej organizacji, będzie mile widziany na szkoleniu.

FAQ

Kto za tym stoi?

Management 3.0 nazwał i opisał fachowiec i pasjonat w dziedzinie zarządzania Jurgen Appelo, wydając w 2010 książkę pod tym samym tytułem. Od tamtej pory Management 3.0 stał się globalnym ruchem związanym z nową refleksją i podejściem do zarządzania.

Ponad 200 facylitatorów na całym świecie codziennie sprzyja rozwojowi zarządzania organizując praktyczne szkolenia, które oferują gry, proste narzędzia i najlepsze praktyki. Dzięki nim kierownicy projektów, liderzy zespołów, kadra zarządcza średniego szczebla, jak i poziomu C, zyskują nowe umiejętności, które z łatwością wykorzystują, by zwiększać zaangażowanie swoich pracowników i inspirować ich do zmian w zarządzeniu. Aby poznać naszych facylitatorów odwiedź stronę Kto za tym stoi?

Jak zapisać się na szkolenie?

To bardzo proste. Odwiedź na naszej stronie Kalendarz Wydarzeń. Znajdź warsztaty, które najbardziej Ci odpowiadają. Zapoznaj się z terminem i miejscem organizacji wydarzenia, poznaj facylitatorów i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Będziemy w kontakcie jak tylko go otrzymamy.

Kim są uczestnicy Mgt 3.0?

Każdy, kto chce wpływać na zarządzanie zmianami i zwiększyć zaangażowanie pracowników, może uczestniczyć w szkoleniu Management 3.0.

Duża część naszych szkoleń Management 3.0 obejmuje dzielenie się pracowników i menedżerów swoimi własnymi doświadczeniami i analizę problemów, dzięki czemu każdy może dobrać odpowiednie dla siebie praktyki radzenia sobie z nimi.

Każdy kurs dla liderów Management 3.0 jest inny, ponieważ każda osoba, która chce zmienić zarządzanie ma inne doświadczenie. Uczestnicy to bardzo często liderzy zespołów, kierownicy projektów, pracownicy umysłowi, kadra zarządcza średniego i wyższego szczebla, deweloperzy oraz scrum masterzy pracujący w Agile, dyrektorzy ds. HR i szefowie startupów, jednak tak naprawdę w warsztatach może wziąć udział każdy, dla kogo ważny jest osobisty rozwój i chce zwiększyć jakość swojej pracy, współpracy zespołowej i satysfakcji z wykonywanych zadań.

Masz więcej pytań?Obsługa Twojego zapytania wiąże się z przetwarzaniem Twoich danych osobowych. Administratorem Twoich danych osobowych jest Valkir Academy​​ Sp.​​ z​​ o.o.​​ z​​ siedzibą​​ w​​ Warszawie,​​ pod adresem​​ aleja Waszyngtona 146​​. Kontakt pocztą elektroniczną: rodo@valkir.net. Dane te posłużą do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Podstawą tego przetwarzania jest zasada, że możliwe jest przetwarzanie danych zmierzające do zawarcia umowy na wniosek osoby, której dane te dotyczą – jeżeli kierujesz do nas zapytanie ofertowe – lub przesłanka, że przetwarzanie danych dozwolone jest w tzw. prawnie uzasadnionym interesie Administratora – jeżeli piszesz do nas, zgłaszając problem techniczny lub pytając o funkcjonalności naszej strony. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, korekty danych, do bycia zapomnianym, prawo do ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz prawo do sprzeciwu. Szczegółowa informacja o ochronie Twojej prywatności znajduje się w Polityce prywatności.

»Regulamin.

Chronimy się przed SPAMem z pomocą usługi CleanTalk, wysyłając formularz akceptujesz Politykę prywatności oraz Warunki korzystania z usługi.

Szybkie linki

Troszczyć się to znaczy dzielić się!