FAQ

To miejsce, w którym będziemy odpowiadać na wszystkie często zadawane przez Was pytania dotyczące Management 3.0. Zaglądajcie tu, jeśli tylko w waszych głowach pojawią się jakieś wątpliwości.

Czym jest Management 3.0?

Management 3.0 to seria szkoleń poświęconych przywództwu i współpracy zespołowej. Swoją nazwę wzięła od tytuły książki Jurgena Appelo fachowca i pasjonata w dziedzinie zarządzania. Wierzymy, że zarządzanie jest zbyt ważne, aby pozostawić je w rękach menedżerów i że możemy ulepszyć jakość naszej pracy i współpracy z zespołem, co bezpośrednio przełoży się na wyniki firmy. Wiemy, że podczas półgodzinnej gry można się nauczyć więcej niż przez miesiąc spotkań doradczych. Tu możesz się dowiedzieć więcej o Management 3.0 i jego metodach.

Jak zapisać się na warsztaty Management 3.0?

Odwiedź nasz Kalendarz Wydarzeń, znajdź warsztaty, które najbardziej Ci odpowiadają i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Możesz także skontaktować się bezpośrednio z naszymi facylitatorami i zapytać o szczegóły.

 

mgt30workout01

 

Czy jest możliwe zorganizowanie warsztatów Management 3.0 w moim biurze? Czy macie w ofercie zamknięte szkolenia w miejscu pracy?

Oczywiście! Skontaktuj się z naszymi facylitatorami i powiedz, gdzie chciałbyś przeprowadzić szkolenie. Wielu z nich uwielbia podróżować, zatem organizacja warsztatów w Twojej firmie to tylko formalność. Pamiętaj dodatkowo, że nasi facylitatorzy zawsze dostosowują szkolenia do potrzeb każdej indywidualnej grupy.

Ile kosztują warsztaty? Co się dzieje, jeśli zostaną odwołane?

Wszystkiego o planowanych wydarzeniach dowiesz się w naszym Kalendarzu Wydarzeń. Także poprzez bezpośredni kontakt z naszymi facylitatorami uzyskasz informacje nt. zasad, warunków, miejsca, kosztów, zmian w harmonogramie lub odwołania szkolenia.

Kim są Facylitatorzy Management 3.0?

To ponad 200 mężczyzn i kobiet na całym świecie. To ludzie podobni do Ciebie, którzy chcieli być prekursorami zmian wewnątrz swoich organizacji, więc zapisali się na kurs Management 3.0. Wpłynęli na zmiany w swoich własnych organizacjach, wykorzystując niektóre z najlepszych ćwiczeń Management 3.0. Dla wielu z nich Management 3.0 jest jednym z wielu treningów, jakie oferują, często razem z coachingiem biznesowym, agileowym, lean, kultury korporacyjnej i innych. Stanowią zróżnicowaną grupę licencjonowanych facylitatorów, ale z pewnością podzielają pasję ulepszania biznesów i życia, wiedząc, że są one zwykle nierozerwalne. Poznaj Facylitatorów.

Jak mogę też zostać facylitatorem Management 3.0?

Oczywiście. Bardzo zależy nam, by rozpropagować ruch Management 3.0 na całym świecie. Po pierwsze, musisz wziąć udział w jednym z naszych szkoleń liderskich, aby doświadczyć tego na własnej skórze jako uczestnik. Porozmawiaj z facylitatorem i dowiedz się jak uzyskać licencję Management 3.0.

Gdzie mogę otrzymać materiały szkoleniowe Management 3.0, które mógłbym wykorzystać w moim biurze?

Sprawdź pozycje w na stronie o produktach.  Po przekierowaniu do strony docelowej, możesz tam kupić książki o zarządzaniu autorstwa Jurgena:

  • Management 3.0: Leading Agile Developers, Developing Agile Leaders
  • How to Change the World: Change Management 3.0
  • Managing for Happiness: Games, Tools, and Practices to Motivate Any Team

Możesz także kupić bądź pobrać narzędzia, gry i ćwiczenia wykorzystane w książkach i szkoleniach, w tym karty kudo, delegation poker i moving motivators. Wiele różnych ćwiczeń Management 3.0 stanowi okazję dla Ciebie i Twojego zespołu, która pozwoli Wam stać się kreatywnym, robiąc rzeczy, które inspirują i motywują. Nie zapomnij o zbudowaniu swojego własnego Kudo Box i Celebration Grid!

Jaka jest historia zespołu Management 3.0? Kim jest ta Melly chica?

melly-hates-her-job

Management 3.0 jest tylko jedną ze znanych marek sieci małych biznesów w ramach Happy Melly. Przez ponad 25 lat ten plakat był widoczny na rogu ulicy w rodzinnym mieście Jurgena, Rottendamie w Holandii. Melly zainspirowała Happy Melly, grupę przedsiebiorców, którzy są prawdziwie oddani tworzeniu zadowolenia w pracy. Aby dowiedzieć się więcej o przejrzystym sposobie prowadzenia naszej organizacji (w 100%), zyskaniu zaufania publicznego, sprawdź blog Happy Melly, aby poznać kulisy Management 3.0 i przyjaciół.

Kim jest Jurgen Appelo?

Jurgen Appelo nazywa siebie kreatywnym specjalistą ds. budowania sieci kontaktów, pisarzem, mówcą, trenerem, przedsiębiorcą, ilustratorem, menedżerem, bloggerem, czytelnikiem, marzycielem, liderem, wolnomyślicielem i po prostu, holenderskim facetem. Znalazł się w grupie 50 Najwyższej Klasy Ekspertów w zakresie Przywództwa, wyróżnienia nadawanego przez Inc Magazine (i #1 w Europie). Jego nazwisko liczy się w świecie zarządzania zwinnego, także dzięki napisaniu trzech tekstów nt. proaktywnego zarządzania. Jurgen stworzył metodykę przywództwa Management 3.0 i nadaje licencje osobom podobnie myślącym, aby dotarła także do Twojej firmie.

Masz więcej pytań?

Skontaktuj się z nami!

Troszczyć się to znaczy dzielić się!

Nadchodzące Wydarzenia

27-06-2024 - w Warszawie
Zarejestruj się
09-09-2024 - w Warszawie
Zarejestruj się
19-09-2024 - w Warszawie
Zarejestruj się
02-10-2024 - online
Zarejestruj się
17-10-2024 - w Warszawie
Zarejestruj się
24-10-2024 - w Warszawie
Zarejestruj się
14-11-2024 - w Warszawie
Zarejestruj się
28-11-2024 - w Warszawie
Zarejestruj się
12-12-2024 - w Warszawie
Zarejestruj się
16-12-2024 - w Warszawie
Zarejestruj się
Zobacz wszystkie wydarzenia