Kontakt

Management 3.0 Niezależny Portal administruje Valkir Academy.

Valkir Academy prowadzi działalność doradczo-szkoleniową w zakresie wdrażania i ulepszania zwinnych metodyk zarządzania produktami, projektami, jak i samą organizacją.

Możemy pomóc Tobie zwiększać efektywność Twoich zespołów dzięki Scrum, Kanban i innym metodom z rodziny Agile oraz Lean.

Masz pytania w kontekście Management 3.0?
Poszukujesz szkolenia zamkniętego wewnątrz swojej organizacji?

Skontaktuj się poprzez poniższy adres email, bądź formularz kontaktowy.

Adres i formularz kontaktowy
Management 3.0 Portal Niezależny – kontakt@management30.plObsługa Twojego zapytania wiąże się z przetwarzaniem Twoich danych osobowych. Administratorem Twoich danych osobowych jest Valkir Academy​​ Sp.​​ z​​ o.o.​​ z​​ siedzibą​​ w​​ Warszawie,​​ pod adresem​​ aleja Waszyngtona 146​​. Kontakt pocztą elektroniczną: rodo@valkir.net. Dane te posłużą do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Podstawą tego przetwarzania jest zasada, że możliwe jest przetwarzanie danych zmierzające do zawarcia umowy na wniosek osoby, której dane te dotyczą – jeżeli kierujesz do nas zapytanie ofertowe – lub przesłanka, że przetwarzanie danych dozwolone jest w tzw. prawnie uzasadnionym interesie Administratora – jeżeli piszesz do nas, zgłaszając problem techniczny lub pytając o funkcjonalności naszej strony. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, korekty danych, do bycia zapomnianym, prawo do ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz prawo do sprzeciwu. Szczegółowa informacja o ochronie Twojej prywatności znajduje się w Polityce prywatności.

»Regulamin.

Chronimy się przed SPAMem z pomocą usługi CleanTalk, wysyłając formularz akceptujesz Politykę prywatności oraz Warunki korzystania z usługi.

Troszczyć się to znaczy dzielić się!

Nadchodzące Wydarzenia

09-09-2024 - w Warszawie
Zarejestruj się
19-09-2024 - w Warszawie
Zarejestruj się
02-10-2024 - online
Zarejestruj się
17-10-2024 - w Warszawie
Zarejestruj się
24-10-2024 - w Warszawie
Zarejestruj się
14-11-2024 - w Warszawie
Zarejestruj się
28-11-2024 - w Warszawie
Zarejestruj się
12-12-2024 - w Warszawie
Zarejestruj się
16-12-2024 - w Warszawie
Zarejestruj się
Zobacz wszystkie wydarzenia